Polski producent oświetlenia – o kim mowa?

Lena Lighting jest jednym z czołowych, polskich producentów oświetlenia dla różnych gałęzi gospodarki. Istniejąca od 1989 roku firma posiada swoją siedzibę w Środzie Wielkopolskiej, niedaleko Poznania. Firma słynie przede wszystkim z wprowadzania na rynek nowoczesnych, bardzo praktycznych rozwiązań, które są przyjazne nie tylko klientom, ale i środowisku. Lena Lighting to nowoczesny producent oświetlenia w przyjaznej środowisku technologii LED. Oprócz pojedynczych produktów, firma dostarcza też nowoczesne systemy oświetleniowe dla różnych gałęzi przemysłu.

Oświetlenie dróg

Jednym z głównych obszarów działania firmy jest dostarczanie gotowych systemów oświetlenia dróg. Rozwiązanie proponowane przez Lena Lighting opiera się o nowoczesne oprawy ledowe serii Corona, która składa się z trzech produktów – Corona Street, Corona Road i Corona Lite. Każda z opraw przeznaczona jest do zastosowania w innej sytuacji oświetleniowej. Przykładowo oprawy serii Street przeznaczone są głównie do oświetlania ważniejszych ulic w miastach. Oprawa Road została stworzona z myślą o oświetlaniu węzłów przy drogach ekspresowych i autostradach. Oprawa Lite natomiast dedykowana jest do oświetlania ulic i dróg osiedlowych.

Wszystkie oprawy tej serii zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych nie tylko na warunki atmosferyczne, lecz także na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu lampy są bardzo trwałe.

Oświetlenie parków

Oprawy serii Leo Park oraz Nicea doskonale nadają się do oświetlania parkowych alejek lub dróg osiedlowych. Ich główne znaki rozpoznawcze to prosta stylistyka i ciemniejszy odcień. Dzięki temu lampy nie rzucają się w oczy, lecz doskonale zlewają się z otoczeniem. Nieco zaskakujący może wydawać się brak klosza, ale to akurat ich zaleta. Dzięki temu, że nie mają żadnych szklanych elementów, są znacznie bardziej odporne na akty wandalizmu.

Oświetlenie dla biur

W ofercie firmy Lena Lighting znaleźć można kompletne systemy oświetleniowe dedykowane dla firm. Najnowocześniejsze rozwiązania opierają się o technologię LED. Lampy wykorzystujące diody zamiast tradycyjnych żarówek charakteryzują się nie tylko większą trwałością, ale i zużywają znacznie mniej energii elektrycznej. Dzięki temu na oświetleniu biura ledami można sporo zaoszczędzić.

Firma oferuje zarówno lampy w kształcie kwadratu montowane w sufitach podwieszanych, jak i eleganckie, nowoczesne lampy dedykowane do tradycyjnych sufitów.

Zupełną nowością w ofercie firmy jest system corridor, który pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. System składa się ze źródeł światła, które samodzielnie dobierają intensywność świecenia oraz z czujników wykrywających ruch. W miarę, jak osoba przechodząca korytarzem zbliża się do czujnika, przypisana mu lampa świeci coraz mocniej. Dzięki temu światło „podążą” za osobą, która porusza się po korytarzu, oświetlając jej tym samym drogę.

Firma Lena Lighting to godny zaufania partner i solidny gracz na rynku oświetlenia w Polsce. Produkty tej marki charakteryzują się dobrą jakością wykonania, dużą niezawodnością i przystępnymi cenami.

Możesz również polubić…