Urządź pokój dziecka w stylu Disney

donald-duck-973226_1280Dekorowanie pokoju dla dzieci może mogą być świetną zabawą również dla rodziców, zwłaszcza przy projektowaniu sypialni dziecka za pomocą motywów z Disneya. Disney jest najprostszym sposobem, aby ozdobić pokój, bo który dzieciak nie kocha bajek Disney’a? Te akcesoria są powszechnie dostępne w sklepach detalicznych oraz centrach towarowych, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

Każde dziecko ma swoje ulubione postaci z Disney’a, w zależności od jego wieku, płci, upodobań i osobowości. Oto w jaki sposób można skutecznie urządzić pokój dla dzieci w klimacie Disney biorąc pod uwagę wiek dziecka:

Maluchy – nie można się pomylić stawiając na motywy z Disney dla najmłodszych dzieci. Minnie, Donald, Daisy, Goofy i Pluto są doskonałymi towarzyszami dla maluchów. Akcesoria te dostępne w jasnych i pastelowych kolorach. Wypełnij pokój za pomocą tych postaci z Disneya i zobaczysz o co chodzi.

snu.
Chłopcy w wieku 4-7 lat wykazują spore zainteresowanie w kierunku zwierząt. Może ozdobisz pokój syna inspirując się bajką Król Lew? Albo pójdziesz w motywy podwodne wraz z Nemo? Samochody są kolejnym bardzo popularnym tematem dla chłopców w tej grupie wiekowej.

Dziewczęta w wieku 4-7 lat? Większość młodych dziewcząt z tej grupy wiekowej ma obsesję na punkcie księżniczek. Właśnie dlatego w dziecięcym pokoju warto zorganizować ich małe królestwo. Na nocnym stoliku, można nawet poukładać tiary i różdżki. Udekoruj swój pokój zgodnie z tematem ulubionej księżniczki Disney może to być Kopciuszek, Królewna Śnieżka i tak dalej.

Możesz również polubić…